Диван з натуральної шкіри – предмет інтер’єру, який свідчить про достаток та почуття стилю власника. Адже шкіряні меблі ніколи не виходять з моди і мають величезну кількість переваг.
- Шкіряні меблі довговічні.
- Оббивка з натуральної шкіри практична.
- Відмінно виглядає – дорого, надійно та солідно.
- Шкіряні меблі підходять до будь-якого інтер’єру – головне правильно підібрати колір та дизайн.
Однак шкіряні меблі Вас радуватимуть довгі роки тільки в тому випадку, якщо вони виконані якісно та професійно. В іншому випадку її власника може спіткати розчарування після її придбання.
Отже, що є показником якості шкіряних меблів?
Якісний механізм трансформації
Тут йдеться про шкіряні дивани, які іноді мають механізм трансформації. Саме його наявність дає можливість за необхідності отримати додаткове спальне місце. Це дуже актуально для шкіряних меблів для вітальні чи кухні великого приватного будинку або гостьової кімнати.
Якщо Ви хочете докладніше дізнатися про типи механізмів трансформації, відвідайте сторінку, на якій ми пропонуємо виготовити дивани на замовлення у Дніпрі.
Модель шкіряного дивана та тип розкладання
Для того, щоб шкіряний диван залишався зручним та комфортним для використання довгий час, необхідно грамотно підійти до вибору модифікації дивану та його габаритів. Крім цього, потрібно обов’язково приділити увагу типу його розкладання.
Наприклад, для вітальні оптимальніше зупинити свій вибір на кутовому дивані, який дозволить розмістити велику компанію. Крім цього, кутові шкіряні дивани легко перетворюються на містке спальне місце. У такому випадку ми рекомендуємо використовувати механізм, який називається «дельфін» і дає можливість легко і легко перетворити диван на спальне місце.
Якщо йдеться про кухню, то тут краще вибрати невеликий шкіряний диван з механізмом-книжкою. Але тільки в тому випадку, якщо площа кухні дозволяє і диван не стоїть впритул до стіни.
Каркас шкіряного дивана
Звичайно ж, довговічність і надійність будь-якого дивана, в тому числі і шкіряного, безпосередньо залежить від якості його каркасу. Варіанти виготовлення можуть бути різними, але з найпоширенішими ознайомимося нижче.
Натуральна деревина
У моделях, які більш дешеві, використовуються такі сорти деревини, як хвойні або береза. Більш дорогі дивани можуть похвалитися дубовою начинкою, буковою або ясеневою.
ДСП або фанера
В основному використовуються при виготовленні бюджетних шкіряних диванів або диванів, оббитих штучною шкірою.
Металевий каркас
Використовується в сучасних моделях шкіряних меблів, у диванах хай-тек<> /a> або скандинавських диванах. Такий каркас має бути зварений якісно із міцного металу. У такому разі диван прослужить не менше, ніж з каркасом із натурального дерева. Безперечною перевагою металевої основи шкіряного дивана є його ремонтопридатність. Адже метал можна легко приварити, а ось дерев’яну основу найчастіше при поломці доводиться міняти повністю.
Матеріал оббивки
Оббивка – це важливий компонент дивана, який завжди “на виду”. Саме вона піддається щоденним випробуванням і від її якості залежить зовнішня привабливість шкіряного дивана.
При виборі дивана звертайте увагу на якість шкіри та способи її обробки, поцікавтеся у продавця. Шкіра в процесі виготовлення повинна пройти через процедуру дублення. Після нього шкіра фарбується і далі проходить етап декоративного оформлення.
Шкіра буває кількох видів:
- Анілінова шкіра – це такий вид натуральної шкіри, на верхню частину якої наноситься спеціальний шар прозорого кольору. Він допомагає на 100% зберегти текстуру та малюнок шкіри, які властиві шкірі тваринного походження. Під впливом факторів навколишнього середовища з часом верхній шар із нанесеної суміші вигоряє, і на шкірі з’являються дрібні зморшки. Даний вид шкіри є найдорожчим і при цьому не особливо зносостійким.
- Напіванілінова шкіра – це варіант, як відомо з назви, доступніший за ціною, до того ж має більш високу міцність у порівнянні з попереднім типом. Такий вид шкіри проходить шпаклівку, шліфування, фарбування, сушіння та нанесення малюнка.
- Лакована шкіра відрізняється від інших видів шкіри тим, що при її виготовленні на вже пофарбовану основу наноситься спеціальний шар лаку. Цікаву фактуру (наприклад, «крокодил», «змія» тощо) такий тип шкіри отримує завдяки перфорації, тиснення або лазерної обробки. Матеріал, що вийшов в результаті, стійкий до забруднень, виглядає привабливо і доступний у ціновому плані. Більше інформації про інші види натуральної шкіри Ви можете знайти у нашому блозі.
Як можна перевірити якість натуральної шкіри дивана, якщо Ви зовсім у цьому не тямите? Для початку просто проведіть пальцем по оббивці дивану. Якісна натуральна шкіра м’яка та приємна тактильно. Через шар фарби Ви повинні легко розглянути текстуру шкіри.
Другий спосіб перевірки – просто сісти на диван, а потім з нього піднятися. Якщо шкіра оббивки якісна, вона відразу ж повернеться у своє початкове становище. Жодних слідів, складок і гармошок на ній бути не повинно.
Також перевірте, чи якісні шви на шкіряному чохлі дивану. Усі шви мають бути рівними та акуратними. Нитки за кольором не повинні виділятись, якщо інше не передбачено дизайном.
Наповнювач
Шкіряні меблі, як і будь-які інші, використовуються для відпочинку, сидіння або сну. Ретельний підхід до вибору заповнення шкіряного дивана є запорукою його довгострокової експлуатації. При цьому наповнювач у спинці та сидінні може відрізнятися. Наприклад, спинка бути м’якшою, і сидіння – твердішим. Це можливо при виготовленні м’яких меблів на замовлення.
Які є варіанти наповнення шкіряного дивана.
- Латекс – натуральний матеріал, еластичний та гіпоалергенний матеріал. Йому притаманні ортопедичні якості, саме тому він відмінно підходить для начинки дорогих шкіряних меблів. Буває натуральним та штучним. Останній, природно, поступається у жорсткості своєму натуральному побратиму, але й коштує, звісно, менше.
- Поролон (або ППУ) – найчастіший гість нутрощів шкіряних диванів. При цьому гарний якісний поролон також недешево коштує. Це еластичний матеріал, який повторює контури тіла свого власника і водночас швидко повертає початкову форму.
- Синтепон – популярний меблевий наповнювач, який коштує недорого і тому недовговічний. У шкіряних меблях використовується дуже рідко. А якщо й використовується, то в комбінації з іншими більш якісними матеріалами.
- Холлофайбер – ще один синтетичний матеріал, для якого властиві гіпоалергенність та еластичність. Використовується у середньому ціновому сегменті шкіряних диванів.
Колір шкіряного дивана
Здавалося б, що таке колір? Це просто одна з переваг покупця, який підбирає меблі під інтер’єр або простою є прихильником цієї гами кольорів. Однак при виборі кольору дивана все ж таки є деякі нюанси, про які ми хочемо тут написати.
Світлі дивани, якими б легкими та повітряними вони не здавалися, є менш практичними своїх же родичів із темної шкіри. Тому білі або кремові дивани варто використовувати там, де вони не піддаватимуться інтенсивному щоденному використанню. Або в такому разі готуватися до постійних чисток, мийок або навіть перетяжки шкіряних меблів.
Якщо Ви все ж таки зупиняєте свій вибір на меблів світлих кольорів, радимо вибрати модель зі знімними подушками. Адже їх почистити буде набагато легше, ніж монолітну конструкцію.
Якщо ж йдеться про підбір шкіряного дивана до офісу, то краще зупинитись на нейтральній гамі. Наприклад, темно-сірий, темно-зелений, синій, коричневий або чорний диван. Яскраві кольори оббивки краще залишити для дому, медичних закладів, шкіл та дитячих кімнат.
Кольори меблів із натуральної шкіри залежать ще й від її походження. Наприклад, дорога анілінова шкіра має меншу кількість кольорів, ніж шкіра іншого типу. Для такої шкіри люкс-класу характерні прості класичні кольори: чорний, білий, коричневий, бежевий.
Висновки
Отже, при виборі дивана віддавайте перевагу якісній шкірі, а сам диван підбирайте з урахуванням усіх своїх потреб і відповідно до інтер’єру. Тестуйте диван до його покупки (звичайно, якщо мова не йде про виготовлення диванів на замовлення). Уважно перевірте, як функціонує механізм трансформації, якщо він є у вибраній Вами моделі. І, нарешті, не соромтеся запитувати у продавця про те, як краще доглядати за оббивкою дивану з натуральної шкіри. .
На нашому сайті є кілька пізнавальних статей на тему шкіряних меблів, з якими ми рекомендуємо при необхідності ознайомитися. Наприклад, як вивести кулькову ручку зі шкіряного дивана. Також часто клієнти, які до нас звертаються, запитують: краще пофарбувати шкіряні меблі. або перетягнути? Ми завжди готові прийти на допомогу в питаннях, пов’язаних з меблями, тому не соромтеся та дзвоніть нам!