Дивани на замовлення

Диван – та частина інтер’єру, яка однозначно є у кожному будинку. Можна обійтися без інших предметів інтер’єру, але без дивану – ніяк.

Виготовити диван на замовлення – дає прекрасну можливість отримати потрібний розмір, високий рівень якості та ексклюзивну модель (за бажання). Ціна при цьому буде практично такий самий, як якщо купити його через онлайн магазин. Каталог будь-який компанії дає Вам безліч можливостей визначитися з тим, яка саме модель Вам потрібна: кутовий чи звичайний, кухонний чи для сну.

Кращі дивани на замовлення в Remstyl

Індивідуальний кутовий диван на замовлення в нашій меблевій майстерні – вихід для тих, хто цінує свій час, хоче отримати якість та кого цікавить доставка по Дніпру. Порівняно недорого вже через кілька днів можна отримати новий предмет інтер’єру, вибравши модель, що сподобалася, і вислав на виробництво фото із зазначенням розмірів.

Де зробити диван на замовлення у Дніпрі.

Будь-який виробник може запропонувати Вам відразу купити готові стандартні моделі з каталогу. Однак, якщо Ви шукаєте такий самий кутовий диван, як у салоні, але на 5 сантиметрів вже, або пропонована тканина або колір не підходять під інтер’єр будинку, тоді краще звернутися до меблевої майстерні «Ремстиль» для індивідуального виготовлення дивану на замовлення. Радимо звернутися одразу до нас і не дзвонити компаніям, які готові зробити диван дешево та за один день – саме таке «дешеву» якість Ви в результаті отримаєте.

Що потрібно, щоб зробити дивани на замовлення

Наші майстри оцінять вартість виготовлення диванів на замовлення, обговорять із Вами побажання щодо наповнення, типу механізму та допоможуть визначитися з оптимальним видом оббивного матеріалу.

Один з найважливіших моментів перед початком виробництва – вибір механізму трансформації. Для цього потрібно розуміти, як саме використовуватиметься диван. Якщо він буде служити спальним місцем і застосовуватися щодня, то потрібен механізм, який добре переносить регулярну розкладку.

Якщо він розкладатиметься час від часу і служитиме більш спальним місцем для гостей – тут уже підійде простіше механізм. Також потрібно вирішити до замовлення дивана на виробництві, чи потрібні Вам додаткові шафки для зберігання білизни та іншого спального приладдя, тому що не всі механізми дозволяють зробити короб для зберігання білизни.

Обрати механізм трансформації для свого майбутнього дивана Вам допоможе наша стаття Механізм трансформації дивана: основні типи та як вибрати найкращий.

Виготовлення диванів: типи диванів на замовлення

В даний час відомі такі типи диванів:

 1. Диван прямий нерозкладний
 2. Диван розкладний
 3. Диван кутовий
 4. Диван модульний
 5. Диван поворотний
 6. Диван трансформер
 7. Диван безкаркасний

Найбільш популярним у Дніпрі є виготовлення кутових диванів на замовлення. Однак на запит у нашій майстерні можливе виготовлення диванів усіх перерахованих типів.

Що ж це за дивани і чим вони відрізняються одна від одної?

Диван прямий нерозкладний

Як можна вже зрозуміти з назви, цей диван має пряму форму і в ньому відсутній механізм трансформації, через що він не розкладається в спальне місце. Такі дивани найчастіше замовляють в офіси, школи, дитячі садки, лікарні та кімнати очікування для відвідувачів.

Диван розкладний

Має на увазі також прямий диван, але оснащений механізмом трансформації. В результаті диван можна розкласти у повноцінне спальне місце. Такі дивани, в основному, замовляються додому в гостьову або дитячу кімнату. Рідше розкладний прямий диван можуть замовити в офіс, якщо іноді доводиться затримуватися на роботі допізна і має сенс мати в кабінеті місце для сну.

Диван модульний

Це дуже цікава модель дивана, що складається з кількох м’яких частин, що не мають кріплення. За власним бажанням ці частини можна по-різному поєднувати один з одним, а в результаті таких експериментів все одно вийде єдина цільна меблева конструкція. Ще такі дивани називають жартома «м’яким конструктором» для дорослих. Такі меблі користуються попитом у великих вітальнях, будинках, а також у конференц-залах великих компаній.

Диван поворотний

Ще його можуть називати диван із поворотним механізмом. Це прямий або кутовий диван з механізмом трансформації, який нагадує звичайні ножиці. В результаті його розкладання одна м’яка частина дивана здатна змінити своє положення на 90 °. Це дозволяє розташувати його впритул до сусідньої частини дивану. В результаті виходить просторе спальне місце з невеликою западиною в центрі.

Диван трансформер

Це загальна назва всіх диванів, що розкладаються, які виробляються з використанням механізмів трансформації. Сюди можна зарахувати і розкладний диван, і поворотний диван.

Диван безкаркасний

Це відносно новий різновид диванів, який відрізняється від усіх перелічених вище видів відсутністю каркасу. По суті, безкаркасний диван – це не що інше, як щільний чохол, наповнений гранульованим пінополістиролом або іншим наповнювачем. Також можливе виготовлення диванів на замовлення без каркасу, всередині якого знаходиться пінополіуретан. Міцний стьобаний чохол припиняє такі меблі в досить зручні і стійкі, а також надає їй форми. Іноді як наповнення для таких меблів використовується комбінація кількох м’яких видів наповнювачів.

Типи моделей диванів

Повернімося до найпопулярнішого питання – виготовлення кутових диванів на замовлення. Кутові дивани також можна класифікувати та виділити три основні види:

Г-подібний кутовий диван

Це найпопулярніша модель. Буває з однаковими за розміром сторонами та з різними. Правосторонній чи лівосторонній. Найчастіше замовляють із меншою за розміром однією стороною, тому що саме такий вид дивана чудово вписується у будь-яку житлову кімнату з вільним кутом.

Кутовий диван П-подібної форми

Підходить тільки для просторих приміщень, адже в невеликій кімнаті така конструкція виглядатиме дуже громіздкою. Зовні диван дуже цікавий, відмінно підійде як гостьові меблі для вітальні, т.к. вмістить велику кількість людей. Такий диван можна розмістити безпосередньо біля стіни або, якщо кімната воістину величезна, розмістити його посередині. Такий диван також можна зробити модульним. Це дасть більше можливостей для гармонійного розташування такого дивана у приміщенні.

Радіусний диван

Найцікавіша форма дивана, поки що не надто популярна, але дуже цікава. Підходить для великих кімнат, вітальня-студія, для кімнат із закругленими стінами і т.д.

Всі кутові дивани можна зробити як розкладні, так і нерозкладні. Останні найчастіше використовуються у невеликій вітальні або на кухні.

Якщо кутовий диван використовуватиметься для щоденного сну, однозначно зробити такий диван потрібно розкладним та оснащеним ящиком для зберігання постільної білизни та подушок.

Резюме

Обирати диван необхідно в залежності від своїх потреб, намагатися не заощаджувати на матеріалах і звертатися виключно до професійної меблевої майстерні. Тут Вам на вибір нададуть безліч варіантів оббивки, а також узгодять з Вами всі матеріали, що використовуються при виготовленні дивана на замовлення. Якщо все ж таки Ви маєте обмежений бюджет – наші фахівці допоможуть узгодити Вам оптимальний варіант на замовлення недорого. У будь-якому випадку звернувшись за диваном на замовлення до нашої майстерні, Ви однозначно залишитеся задоволені.

З варіантами виготовлених нами диванів на замовлення Ви можете ознайомитись у відповідному розділі Портфоліо.

Замовити виготовлення будь-якого дивана Ви можете:

 • за Вайбером: (067) 636-78-08
 • телефоном: (095) 005-30-20
 • електронній пошті: info@remstyl.dp.ua
 • або надіславши заявку, заповнивши спеціальну форму нижче