Крісло, як і будь-який інший предмет інтер’єру, потребує щоденного догляду, акуратного використання та дбайливого відношення до себе. Але не завжди все виходить саме так. Буває, крісло тріснуло на сидінні, потерлися підлокітники або спинка перекосилася з часом. Штучна шкіра розсихається, тканина протирається і навіть, здавалося б, вічне шкіряне крісло може стати з часом непридатним для подальшого використання.
А якщо ще улюблені дітки постараються, або кіт потерся своїми кігтиками – тут перетяжка комп’ютерного крісла буде потрібна, як ніколи.
Перетягнути крісло в Remstyl – швидко та з гарантією
Скільки коштує перетяжка шкіряних крісел, офісного крісла чи крісла, оббитого тканиною? На це питання Вам зможе відповісти наш майстер після того, як ознайомиться з обсягом майбутніх робіт. Ціна може починатися від 1200 гривень за перетяжку крісла у Дніпрі. Однак ця послуга може коштувати і значно дорожче. Наприклад, якщо йдеться про натуральну шкіру, або замовнику сподобалася дуже дорога якісна тканина.
Перетяжка крісел шкірою та іншими матеріалами
Ми можемо перетягнути крісло будь-якого формату: комп’ютерне, офісне, домашнє чи інше. Але спочатку необхідно визначитися з основними видами матеріалів, які підходять для перетяжки крісел в залежності від їх типів.
Якщо йдеться про м’яке крісло, яке знаходиться у Вас вдома, то домашній предмет інтер’єру дуже любить різного плану тканину. Звичайно, найкраще віддавати перевагу натуральним, антиалергенним та зносостійким видам матеріалів. Проте таких, на превеликий жаль, у чистому вигляді немає. Скрізь можна зустріти різного плану добавки, або натуральні волокна комбінуються зі штучними.
До найпопулярніших матеріалів, якими краще перетягнути крісло для затишної оселі, ми можемо віднести:
- Рогожка – грубуватий щільний матеріал, який отримують в результаті подвійного або потрійного переплетіння ниток. У результаті виходять великі квадрати, які розташовані у шаховому порядку. Знаменитий та популярний зараз у меблевій галузі матеріал свого часу вивела «у світ» Коко Шанель. Так що вперше рогожка стала популярною саме на подіумі французької моди, а потім уже перейшла до меблевої сфері. Рогожка складається з повністю натуральних волокон: бавовняних, лляних, шовкових чи вовняних. Якщо необхідно підвищити зносостійкість рогожки, то до її складу додають акрил або поліестер.
- Велюр – його можна сміливо назвати королем у світі тканин, у тому числі серед меблевих. Таке звання цього матеріалу забезпечують шикарний зовнішній вигляд, м’якість ворсистої поверхні, а також практичність. Зовні він дуже схожий на оксамит, який є «старшим братом» велюру. Він народився в Китаї близько 4500 років тому. Пізніше велюр став популярним у середньовічній Іспанії, де прикрашав собою королівські палаци. Так як мати оксамитові меблі могли собі дозволити тільки дуже забезпечені люди, а їх хотілося всім, на світ і з’явився схожий структурою і тактильним відчуттям матеріал за нижчою ціною – велюр. Це відмінний домашній меблевий варіант.
- Шеніл – сучасна гідна альтернатива велюру і флоку, оскільки має більшу довговічність та ефективний при експлуатації. Шеніл вперше зустрічається в історії близько 200 років тому в Америці. Його виробництво було ручним, тому дуже складним і дорогим – меблі з шенілу могли собі дозволити тільки багатії. Згодом розвиток текстильного виробництва допоміг зробити цей чудовий бархатистий матеріал більш доступним для придбання будь-якими бажаючими. При скручуванні ниток під час виробництва шенілу отримують об’ємне і пухнасте волокно, дуже приємне тактильно. Здається, що основа ніби покрита м’яким пухнастим начісом, немов гусениця. Звідси і походить назва матеріалу – від французького «гусениця». Одним з недоліків шенілу є залишки плям після попадання вологи, ось чому шенілові меблі варто поберегти від намокання і проливань води.
- Штучна замша – це матеріал, який відмінно імітує натуральну замшу, коштує дешевше, а в експлуатації набагато практичніше. Складається на 25% з бавовняних ниток та на 75% з поліестеру. Для того, щоб меблі зі штучної замші радували Вас довгі роки, за ними потрібен правильний догляд. Необхідно регулярно пилососити оббивку крісла із замші. А якщо є якісь забруднення – його краще прибрати за допомогою порошка для прання, сіллї або простою канцелярською гумкою у напрямку ворсу.
Перетяжка офісних крісел, як правило, замовляється в натуральній шкірі, штучній шкірі (або шкірозаміннику), іноді також у велюрі та штучній замші. У нашій майстерні можлива перетяжка шкіряних крісел, перетяжка комп’ютерного крісла (ціна буде менше, ніж на шкіряне крісло), перетяжка домашнього крісла або крісла для офісу.
Уточнити вартість перетяжки офісного крісла, перетягнути комп’ютерне крісло (ціна обговорюється індивідуально), а також попередньо прорахувати вартість перетяжки крісел Ви можете:
- за Вайбером: (067) 636-78-08
- телефоном: (095) 005-30-20
- електронною поштою: info@remstyl.dp.ua
- або надіславши заявку, заповнивши спеціальну форму нижче